Daňové poradenství – AUDITUM s.r.o.

Radu daňového poradce čas od času potřebuje každý podnikatel, ačkoli ne vždy si to sám uvědomuje. Nejste si jisti daňovými dopady právě připravované smlouvy s velkým dodavatelem? Váhá Vaše účetní při zaúčtování komplikované položky? Nevíte si rady se sestavením daňového přiznání k dani z přidané hodnoty? Či daně z příjmů? Přijďte se poradit dříve, než budete muset řešit nastalý problém s pracovníky finančního úřadu. Nebo nás kontaktujte a my rádi přijedeme za Vámi.

Nabízíme kompletní daňové poradenství poskytované erudovaným daňovým poradcem, který má bohaté zkušenosti jak ze své praxe daňového poradce, tak zároveň i z povolání auditora. Zároveň v případě potřeby (například při přípravě smluv apod.) spolupracujeme s právníky, abychom si byli jisti, že vše je v pořádku nejen z našeho pohledu daňového, ale i z pohledu právního. Usnadníme Vám Vaše podnikání tím, že se s každým daňovým či právním problémem můžete obrátit na nás a my za Vás vše rádi a k Vaší plné spokojenosti vyřešíme.

O našich službách v oblasti daňového poradenství, právního servisu a zastupování v daňových řízeních se více dozvíte na našich stránkách.

Veškeré naše služby Vám rádi nabídneme i na území Slovenské republiky.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat a domluvte si s námi osobní schůzku za účelem seznámení se s možnostmi využití našich služeb a sestavení nezávazné cenové nabídky.